Logopedisten

Van Oyen Tom

Tom Van Oyen

christine van boxel - logopedist

Christine Van Boxel

"Samen leren "N" leren van elkaar!"

  • Algemene taalstimulering
  • Begeleiden van voorschoolse- en schoolse vaardigheden

Contact

m. christine.van.boxel@motena.be
t. 051 80 53 28

 

katrien desmet - logopedist

Katrien Desmet

"Samen op weg, van jong tot minder jong."

Algemene taalstimulering (individueel of in kleine groep) en begeleiden van schoolse vaardigheden, met aandacht voor het totaalplaatje.

Contact

m. katrien.desmet@motena.be 
t. 051 80 53 24

 

johan vandevenne - logopedist

Johan Vandevenne

  • Begeleiding van de gesproken taal, het voorbereidend leren en de schoolse vaardigheden 
  • Studiebegeleiding 

Contact

m. johan.vandevenne@motena.be
t. 051 80 53 15

kim desmet - logopedist

Kim Desmet

"We kunnen niet van alle kinderen dezelfde sterren maken maar we kunnen ze wel allemaal laten schitteren."

  • Logopedisch onderzoek: taal en schoolvorderingen
  • Algemene taalstimulering
  • Begeleiden van voorschoolse- en schoolse vaardigheden.

Contact

m. kim.desmet@motena.be
t. 051 80 53 18

 

katrien haspeslagh - logopedist

Katrien Haspeslagh

"Het is niet omdat dingen moeilijk zijn, dat we niet durven. Het is omdat we niet durven dat ze moeilijk zijn." (Seneca, Romeins filosoof)

Durven we samen?

Begeleiding van de algemene en specifieke taalontwikkeling, van het verwerven en verwerken van schoolse vaardigheden binnen een gestructureerde omgeving waarbij de groei naar zelfstandigheid alle kansen krijgt. Ook uitdagingen zijn welkom.

Contact

m. katrien.haspeslagh@motena.be 
t. 051 80 53 17

 

martine isebaert - logopedist

Martine Isebaert

  • Stimuleren van de taal in al haar facetten
  • Begeleiden van de schoolse vaardigheden
  • Ondersteuning van een aantal psychomotorische vaardigheden

Contact

m. martine.isebaert@motena.be
t. 051 80 53 21

krista ceustermans - logopedist

Krista Ceustermans

Naast de klassieke taaltherapie komt ook het taaldenken en de taalpragmatiek aan bod. Bij het begeleiden van de schoolse vaardigheden is er expliciete aandacht voor de groeimindset, de werkhouding en de executieve functies.  Bij het th

Contact

m. krista.ceustermans@motena.be 
t. 051 80 53 19

martine mewis - logopedist

Martine Mewis

  • Algemene taalstimulering: zowel passieve-als actieve taal
  • Ondersteuning van de voorschoolse- en schoolse vaardigheden
  • Kinderyoga

Contact

m. martine.mewis@motena.be
t. 051 80 53 22

Deel deze pagina: